OrksWorld RP

Forum Polskiego Servera GMP - OrksWorldRP


#1 2012-01-08 10:59:11

 Huntik

Admin - Wybraniec Innosa

21312053
Zarejestrowany: 2012-01-06
Posty: 187
Punktów :   

WAŻNE! -> Sonda

Chciałbym się WAS zapytać, Co lepsze by było: Server z podaniami, czy Server bez podań? Tutaj możecie oddawać swoje głosy. GŁOSUJCIE!


Adanos cieszył się, ze wszystkiego, co wówczas powstało, a swą miłością darzył jednakowo wszystkie rzeczy. Ale gniew Beliara był tak wielki, że przemierzył on całą Ziemię, by znaleźć bestię. A gdy do niej przemówił, stała się ona jego sługą. Beliar tchnął w nią część swej boskiej mocy, by mogła zniszczyć całą Ziemię. Ale Innos podpatrzył czyn Beliara i przemierzył Ziemię, by znaleźć człowieka. A gdy do niego przemówił, ten stał się jego sługą. Innos tchnął w niego część swojej boskiej mocy, by mógł on naprawić szkody wyrządzone przez Beliara. Tedy zwrócił się Beliar do innej istoty, ale Adanos zesłał potężną falę, która zmyła ją z powierzchni Ziemi. Ale wraz z nią odeszły także drzewa i zwierzęta, więc Adanos wielce się zasmucił. I rzekł wreszcie do swych braci: nigdy więcej nie postanie wasza noga na mojej Ziemi, bo jest ona święta i pozostanie taka na wieki.

Offline

 

#2 2012-01-08 13:30:43

kaskader

Były Mod

Zarejestrowany: 2012-01-06
Posty: 21
Punktów :   

Re: WAŻNE! -> Sonda

bez podan

Offline

 

#3 2012-01-08 13:31:32

 Rudin

ArcySzaman Orków

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-01-08
Posty: 57
Punktów :   

Re: WAŻNE! -> Sonda

Sonda bez pytań i odpowiedzi.

Dobra.. A co do ustnych to...

Lepszy jest serwer z ,,Podaniami'',ponieważ można uniknąć wiele nobków i innych. Ale także są złe strony tego,że graczy to odstrasza i idą sobie,że tak powiem w pizdu na Hel.
Lecz jeżeli chodzi o to,że bez podań  i klasy będą rozdawane na serwerze... To,to też jest dobra decyzja,ponieważ:

1.Szybciej i wygodniej;
2.Brak czekania na akceptacje;
3.Więcej graczy na serwerze z powodu jego braku; (W sensie podań.)

Nie wiem... Mógłbym myśleć dłużej i za pewne bym coś jeszcze wymyślił.

Ja jestem za tym,by było bez podań. Ale,żeby zrobił konto na forum.
Tak chyba będzie najlepiej.
Pozdrawiam!


http://img197.imageshack.us/img197/3826/obraz11.png

Offline

 

#4 2012-01-08 14:16:01

 Huntik

Admin - Wybraniec Innosa

21312053
Zarejestrowany: 2012-01-06
Posty: 187
Punktów :   

Re: WAŻNE! -> Sonda

Ja osobiście uważam, że lepiej byłoby także BEZ PODAŃ. Robilibyśmy to tak: Gracz otrzymuję zezwolenie na serverze, moderator zapisuję go na liście na stronie, Gracz może ew. się zarejestrować i brać udział w życiu servera. Tak więc, czekam do ok. 15 i zadecyduję

DOBRZE WIĘC! Ogłaszam, że od 15 gracze nie muszą składać podań! Moderatorzy, możecie przyjmować ich na serverze, jednak zapisujcie ich na stronie!

PS. Rudin, zapomniałem kliknąć 'Sonda' i jakoś tak temat stworzyłem

PS2. Skasuje w działach wszystkie tematy związane z podaniami! Nie stresujcie już graczy TYM, że muszą składać podania.


Adanos cieszył się, ze wszystkiego, co wówczas powstało, a swą miłością darzył jednakowo wszystkie rzeczy. Ale gniew Beliara był tak wielki, że przemierzył on całą Ziemię, by znaleźć bestię. A gdy do niej przemówił, stała się ona jego sługą. Beliar tchnął w nią część swej boskiej mocy, by mogła zniszczyć całą Ziemię. Ale Innos podpatrzył czyn Beliara i przemierzył Ziemię, by znaleźć człowieka. A gdy do niego przemówił, ten stał się jego sługą. Innos tchnął w niego część swojej boskiej mocy, by mógł on naprawić szkody wyrządzone przez Beliara. Tedy zwrócił się Beliar do innej istoty, ale Adanos zesłał potężną falę, która zmyła ją z powierzchni Ziemi. Ale wraz z nią odeszły także drzewa i zwierzęta, więc Adanos wielce się zasmucił. I rzekł wreszcie do swych braci: nigdy więcej nie postanie wasza noga na mojej Ziemi, bo jest ona święta i pozostanie taka na wieki.

Offline

 

#5 2012-01-14 00:29:35

Morterius

Były Mod

Zarejestrowany: 2012-01-11
Posty: 36
Punktów :   

Re: WAŻNE! -> Sonda

Jak dla mnie można by zrobić tak, że aby dołączyć do gildii trzeba mieć konto na forum.


Nick w grze: Morterius
GG: 40487774

Offline

 

#6 2012-01-15 20:15:58

mario3

VIP

Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: WAŻNE! -> Sonda

bez podań

Offline

 

#7 2012-01-16 07:29:12

 Bartosz:D

VIP

33268794
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 75
Punktów :   

Re: WAŻNE! -> Sonda

Bez Podań .


''Snajper pociąga za spust z głowy spada ci kaszkiet, zanim usłyszałeś strzał pocisk przedziurawił czaszkę'' CRACOVIA RŻĄKA!!

Offline

 

#8 2012-01-16 07:33:46

 Huntik

Admin - Wybraniec Innosa

21312053
Zarejestrowany: 2012-01-06
Posty: 187
Punktów :   

Re: WAŻNE! -> Sonda

Ludzie. Głosowanie już skończone, zobaczcie na datę... 08... Oczywiście, że bez podań, ale żeby mieć awanse itp. trzeba mieć konto na forum.


Adanos cieszył się, ze wszystkiego, co wówczas powstało, a swą miłością darzył jednakowo wszystkie rzeczy. Ale gniew Beliara był tak wielki, że przemierzył on całą Ziemię, by znaleźć bestię. A gdy do niej przemówił, stała się ona jego sługą. Beliar tchnął w nią część swej boskiej mocy, by mogła zniszczyć całą Ziemię. Ale Innos podpatrzył czyn Beliara i przemierzył Ziemię, by znaleźć człowieka. A gdy do niego przemówił, ten stał się jego sługą. Innos tchnął w niego część swojej boskiej mocy, by mógł on naprawić szkody wyrządzone przez Beliara. Tedy zwrócił się Beliar do innej istoty, ale Adanos zesłał potężną falę, która zmyła ją z powierzchni Ziemi. Ale wraz z nią odeszły także drzewa i zwierzęta, więc Adanos wielce się zasmucił. I rzekł wreszcie do swych braci: nigdy więcej nie postanie wasza noga na mojej Ziemi, bo jest ona święta i pozostanie taka na wieki.

Offline

 

#9 2012-01-16 22:39:16

 Rudin

ArcySzaman Orków

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-01-08
Posty: 57
Punktów :   

Re: WAŻNE! -> Sonda

Hehehe. Zamknij temat. Jeżeli nie wiesz jak,to na samym dole jest napisane Zamknij Wątek.

Huntik EDIT: No, zapomniałem, przyklejałem już wątki

Ostatnio edytowany przez Rudin (2012-01-16 22:39:44)


http://img197.imageshack.us/img197/3826/obraz11.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plrehabilitacja na Mazurach Łazy pokoje